אסתטיקת הפה

עד לא מזמן היינו מבקרים את רופא השיניים במטרה אחת עיקרית: שמירה על בריאות הפה והשן. טיפולים המיועדים לשפר את מראה הפה היו מקובלים בעיקר אצל בני נוער – בהקשר של יישור שיניים. זה הזמן לספר לכל מי שעדיין  אינו יודע – כיום ניתן לתקן כמעט כל פגם אסתטי ובכל גיל.

אסתטיקת הפה היא הרבה יותר משיניים יפות וחיוך מושלם. זה המקום בו פונקציונליות תפקודית, בריאות ויופי נפגשים. היא תתרום לשיניים וחניכיים בריאות, שיניים יפות וחיוך מלא שיניים, ריח נעים ורענן מהפה, יכולת אכילה ולעיסה תקינות המסייעות בעיכול המזון ובשמירה על המשקל, מניעה וצמצום של מחלות לבביות כתוצאה ממחלות חניכיים.

אסתטיקה זו מאפשרת לשפר את צורת ומראה השיניים וכוללת: הלבנת שיניים, כתרים קדמיים אסתטיים, כתרים ללא בסיס מתכת, ציפויי שיניים למינייט, סתימות לבנות ויישור שיניים.

ציפוי חרסינה הלבנת שיניים

ציפוי שיניים:

אז מהו בעצם הליך ציפוי שיניים? מדובר בטיפול המתבצע אצל רופא שיניים, ושמטרתו כאמור היא להלבין את השן או לכסות על פגמים בה: סדקים, שברים, הטיות וכמובן – צבע. מדובר בציפוי מחומר מלאכותי אשר מתלבש על השן ומצפה אותה, ממש כך. ההליך אינו מומלץ לביצוע על גבי שיניים רקובות או על שיניים במצב אסתטי נמוך במיוחד, שכן המטרה היא רק לחפות, ולא להחליף את השיניים עצמן.
החיוך המושלם אשר ניתן לראות בפרסומות, לרוב מושג בשיטת טיפול זו. מדובר ב "עלי חרסינה" דקיקים המודבקים על השן לצמיתות. הכנת הציפויים היא קצרה, מהירה, שמרנית ונטולת כאב.  עובי הציפוי הוא דק ביותר (0.2-0.5 מ"מ) כעובי הציפורן. הציפויים מודבקים לצד החיצוני של השן הפונה לשפה, באמצעות שיטת הדבקה מיוחדת.  היתרון הבולט של ציפוי החרסינה הוא פגיעה מינימלית בשן.

ציפוי מהווה פתרון אסתטי לשורה של בעיות כגון: תיקון צורת שיניים בעיתיות או שברים עקב חבלות, סגירת מרווחים בין השיניים, שינוי עמדת השיניים. כיום יותר ויותר אנשים מבינים שלשיניים מרכיב חשוב במראה ומגיעים למרפאת השיניים לצורך שיפור החיוך  אשר מעלה את רמת הביטחון העצמית, נותן תחושה של יופי ובריאות ומזוהה עם הצלחה

במרפאותינו עובדים עם מגוון ציפויים:

הלבנת שיניים:

קיימות שתי שיטות לביצוע הלבנת שיניים. הראשונה הינה הלבנת שיניים המבוצעת במסגרת המרפאה, באמצעות חומר הלבנה בריכוז חומצה של 35% ומקור אור. התהליך הינו קצר ופשוט (אורך כ 45 דקות), אינו גורם נזק לשן ומאפשר תוצאה מיידית בסיום הטיפול. השנייה הינה הלבנת שיניים ביתית המבוצעת באמצעות סדי הלבנה שקופים, המתאימים לשיניים ונושאים בתוכם חומר הלבנה בריכוז של 15%-20%. את הסדים מרכיבים חצי שעה בבוקר וחצי שעה בערב במשך שלושה שבועות בממוצע. הניסיון מראה כי השיטה הטובה ביותר להשגת תוצאה הנשמרת לאורך זמן, היא השיטה המשלבת הלבנה במרפאה במשך 45 דקות והלבנה ביתית למשך שבוע – שבועיים

אסטתיקת הפה הלבנת שיניים

אנו מבצעים במקום הלבנת שיניים עם זמינות מיידית תוך שעה!

אנו מבצעים הלבנה בשיטות:

יישור שיניים:

שיניים לא ישרות, בולטות מדי או צפופות מדי עלולות לגרום למחלות חניכיים ואף לנשימה לא נכונה שעלולה להשפיע על יעילות הגוף. זו אחת הסיבות שמבוגרים רבים בוחרים לעבור יישור שיניים. יש מספר שיטות ליישור שיניים ובמרפאתינו עובדים בכל השיטות ע"י צוות רחב של אורתודנטים ומומחים:

  • השיטה הקלאסית
  • אינויזליין – באמצעות קשתיות שקופות
  • יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים/סמכים מחרסינה 
  • יישור שיניים פנימי (לינגואלי)
  • יישור שיניים דמון – Damon

יש לכם שאלה בנוגע למאמר הזה? או כל שאלה אחרת? חייגו אלינו!

כי לנו חשוב שתמיד תהיו עם חיוך

02-5004856