ציפוי שיניים - למינייט

חיוך צחור וזוהר הוא חלומם של רבים, כיום, באמצעות שיטות מתקדמות להלבנת שיניים ובזכות הניסיון הרב שלנו, החלום הרחוק שלכם הופך בקלות למציאות.

לאורך השנים השיניים שלנו נשחקות, נפגעות, משנות מצורתן ולעיתים גם מצבען – מה שיפגע משמעותית בשלמות החיוך, בייחוד כאשר מדובר בשיניים הקדמיות. יצירת ציפוי החרסינה המיוחד, ציפוי שיניים למינייט – טכנולוגיה חדשנית בה נעשה שימוש במרפאת השיניים דנטלית מהווה פתרון נפלא לבעיות אסתטיות מסוג זה.

ציפוי שיניים לפני ואחרי

מהו ציפוי שיניים למינייט?

ציפוי שיניים למינייט – הוא פיתוח בינלאומי – ציפוי חרסינה דק וחזק במיוחד אשר מזכיר בצורתו עדשה. הציפוי מוכן במעבדה מתקדמת ומותאם למבנה השן המקורית של כל פציינט בצורה מדויקת להפליא, בעזרת טכנולוגיית הדמיה ממוחשבת.

ציפוי שיניים למינייט מיועד ‘להתלבש’ על השן בצידה הקדמי ולהעניק לה מראה אסתטי חדש לחלוטין. כך, ניתן לחפות על שיניים בעלות כתמים בולטים וקבועים, כאלו שאיבדו מצבען המקורי בשל ריבוי סתימות וטיפולים וכן על שן שנשברה או שצורתה התעוותה מסיבה זו או אחרת. העדשה נוצרת תוך התחשבות במראה השיניים הסמוכות לשן המטופלת, מציעה למטופל דרך פשוטה לשמירה על מראה טבעי ומעניקה לשן לובן מרשים שיישאר לאורך זמן רב.

יתרונות ללמינייט יתרונות חשובים נוספים, ובראשם הפגיעה המינימלית בשן המקורית. במהלך הטיפול, מוסר חלק מזערי משכבת השן החיצונית, האמייל, ובכך לא נפגע חוזקה של השן המקורית ועמידותה.

איך מתבצעת התקנת ציפוי שיניים למינייט?

התקנת ציפוי שיניים למינייט- על השן היא פעולה אשר דורשת דיוק עדין ומומחיות רבה. במרפאת השיניים דנטלית צוות מיומן ומוכשר, בעל ידע עשיר בטיפולים אסתטיים-דנטליים.

בעזרת המכשור הרפואי המתקדם – טכנולוגיה המאפשרת הדמייה ממוחשבת מדויקת והתאמה מושלמת – ביכולתו ליצור עבור כל מטופל ציפוי חרסינה איכותי, שיבטיח לו חיוך מושלם למשך שנים.

ציפוי שיניים למינייט מחיר

יש לכם שאלה בנוגע למאמר הזה? או כל שאלה אחרת? חייגו אלינו!

כי לנו חשוב שתמיד תהיו עם חיוך

02-5004856